CH Europa Centralna: Leć do Europy Centralnej z bonem turystycznym!

2

Logo CH Europa Centralna
Ulubione

Leć do Europy Centralnej z bonem turystycznym!

Ważna od 2021-11-09 do 2021-11-30

Szczegóły promocji CH Europa Centralna

Europa Centralna „first minute”. Teraz za pakiety rozrywkowe i gastronomię zapłacisz bonem turystycznym!

Europa Centralna w Gliwicach to obiekt handlowy z największą ofertą rozrywkową w Polsce. Miejsce oryginalnych, niedostępnych nigdzie indziej atrakcji dla dzieci, młodzieży i rodzin.

Tu znajdziesz największą w Europie wystawę budowli z klocków Lego, ogromne, tętniące życiem Kolejkowo z piętnastoma makietami przedstawiającymi miniaturową wersję świata. Odlotową, ekstremalną zabawę dla dzieci, sportowców i entuzjastów adrenaliny, zagwarantuje największy w Polsce park trampolin, a miłośnicy gadów, płazów, pająków i ryb mogą odwiedzić niezwykłą wystawę zwierząt egzotycznych.
Teraz ze wszystkich tych atrakcji oraz dostępnej w Europie Centralnej oferty gastronomicznej można skorzystać, realizując bon turystyczny. To pierwsze centrum handlowe w Polsce dające taką możliwość. Cała oferta dostępna jest w specjalnie przygotowanych pakietach, które można dowolnie miksować.
Zapraszamy w podróż po Europie Centralnej, 7 dni w tygodniu!

Jak skorzystać z bonu turystycznego?

Aby skorzystać z możliwości realizacji bonu w Europie Centralnej, należy w pierwszej kolejności uzyskać kod płatności na platformie ZUS, a potem wejść na stronę www.kolejkowo.pl/bon-turystyczny-europa-centralna i zarezerwować wizytę. Przedstawiciel Europy Centralnej dopełni formalności podczas rozmowy telefonicznej. Bilety wstępu będą wysyłane pocztą elektroniczną i ważne przez 10 dni od realizacji zamówienia.

Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie zniżki CH Europa Centralna

Opinie o promocji CH Europa Centralna

Napisz pierwszą recenzję