CH Europa Centralna: Leć do Europy Centralnej z bonem turystycznym!

3

Logo CH Europa Centralna
Ulubione

Leć do Europy Centralnej z bonem turystycznym!

Ważna od 2022-01-05 do 2022-03-30, 23:59

Szczegóły promocji CH Europa Centralna

Leć do Europy Centralnej z bonem turystycznym!

 

Europa Centralne „first minute”.
Teraz za pakiety rozrywkowe i gastronomię zapłacisz bonem turystycznym!
 
Europa Centralna w Gliwicach to obiekt handlowy z największą ofertą rozrywkową w Polsce. Miejsce oryginalnych, niedostępnych nigdzie indziej atrakcji dla dzieci, młodzieży i rodzin. 

Tu znajdziesz największą w Europie wystawę budowli z klocków Lego, ogromne, tętniące życiem Kolejkowo z piętnastoma makietami przedstawiającymi miniaturową wersję świata. Odlotową, ekstremalną zabawę dla dzieci, sportowców i entuzjastów adrenaliny, zagwarantuje największy w Polsce park trampolin, a miłośnicy gadów, płazów, pająków i ryb mogą odwiedzić niezwykłą wystawę zwierząt egzotycznych. 

Teraz ze wszystkich tych atrakcji oraz dostępnej w Europie Centralnej oferty gastronomicznej można skorzystać, realizując bon turystyczny. To pierwsze centrum handlowe w Polsce dające taką możliwość. Cała oferta dostępna jest w specjalnie przygotowanych pakietach, które można dowolnie miksować. 

Jak skorzystać z bonu turystycznego?
Aby skorzystać z możliwości realizacji bonu w Europie Centralnej, należy w pierwszej kolejności uzyskać kod płatności na platformie ZUS, a potem wejść na stronę www.kolejkowo.pl/bon-turystyczny-europa-centralna i zarezerwować wizytę. Przedstawiciel Europy Centralnej dopełni formalności podczas rozmowy telefonicznej. Bilety wstępu będą wysyłane pocztą elektroniczną i ważne przez 10 dni od realizacji zamówienia.

Oferta dostępna z kartą lojalnościową

Gdzie

Mapa sklepów

Wszystkie zniżki CH Europa Centralna

Opinie o promocji CH Europa Centralna

Napisz pierwszą recenzję